KONKURS ZAKOŃCZONY

Gorąco zapraszam do zabawy i udziału w konkursie z nutką śródziemnomorskich smaków. Wraz z Podravką czekamy na pomysły na dania inspirowane kuchnią śródziemnomorską, a autorzy pięciu najciekawszych zgłoszeń otrzymają smakowite zestawy nagród.

Kuchnia śródziemnomorska jest jedną z moich ulubionych. Co najlepsze, produkty potrzebne do przyrządzania klasycznych potraw z tego regionu dostępne są przez okrągły rok. Nawet jeżeli nie ma akurat pełni sezonu pomidorowego, mogę sięgnąć po świetne produkty Podravki. Moje ulubione to Pomidory krojone z oliwą i czosnkiem, a także sprzedawany w butelce Przecier pomidorowy z cebulką i czosnkiem. :-)

Dlatego myślę, że konkurs ten będzie świetną zabawą dla wszystkich i zobaczymy w komentarzach kreatywne, wyjątkowo smaczne i łatwe w wykonaniu potrawy. Przepis na moje śródziemnomorskie danie oparte na produktach Podravka możesz zobaczyć tutaj, a niżej szczegóły zabawy.

makaron fussili

Konkurs

Zabawa jest bardzo prosta. Napisz w komentarzu poniżej jaki jest Twój pomysł na przygotowanie potrawy inspirowanej kuchnią śródziemnomorską, wykorzystując wybrane produkty marki Podravka. Pełną listę tych produktów znajdziesz na stronie:

podravka.com/pl/smakikuchnisrodziemnomorskiej

Jakie są zasady i o czym musisz pamiętać:

  • Nagrodzonych zostanie pięć najlepszych – moim zdaniem – komentarzy. Każdy z laureatów otrzyma zestaw złożony z produktów marki Podravka (m.in. pomidory, pesto, makarony) i książki „Kulinarne podróże po Chorwacji„.
  • Na komentarze konkursowe czekam przez siedem dni do 26.01.2017, do końca dnia.
  • W swoim komentarzu opisz pomysł własnymi słowami, niekoniecznie w postaci przepisu – wiersz czy ciekawa historyjka będą równie mile widziane!
  • Jeżeli do swojego pomysłu chcesz dodać zdjęcie lub film, wystarczy że w komentarzu dołączysz link do niego (np. opublikowanego na Instagramie lub Facebooku), zdjęcie lub film możesz również przesłać poprzez email na adres konkurs@zajadam.pl – dodanie zdjęcia nie jest obowiązkowe, ale najpewniej zwiększy Twoje szanse na otrzymanie nagrody. ;-)
  • Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Powodzenia! :-)


Wyniki konkursu

Wszystkim uczestnikom dziękuję za ciekawe komentarze i zgłoszenia przesłane drogą e-mailową. Poniżej lista laureatów:

  1. Dorota i jej przepis na Spaghetti po genueńsku
  2. Magdalena i jej Gazpacho
  3. Justyna i jej przepis na makaron z ośmiornicą
  4. Ania – autorka świetnego wierszyka
  5. Anna i jej pomysł na śródziemnomorski makaron w wersji chorwacko-polskiej