zajadam.pl

Ciasto do pizzy z wkładką

Pizza to jest jedno z najczęściej goszczących na moim stole dań. Jemy ją praktycznie co tydzień – to taki nasz domowy fast food, ponieważ przygotowanie ciasta i skomponowanie na nim dodatków zajmuje mi nie więcej niż 10 minut, a w międzyczasie zajmuję się milionem innych niecierpiących zwłoki spraw.

ciasto do pizzy

Staram się, aby przygotowywane przeze mnie jedzenie nigdy nie było nudne, dlatego taką cotygodniową pizze zawsze staram się jakoś urozmaicić. Dzięki temu za każdym razem jest jakiś drobny, ale dobrze wyczuwalny smaczek, który nie pojawił się poprzednio.

Skomentuj

Ilość komentarzy: 3 - dołącz do dyskusji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  1. Witam! Robię pizzę już od ponad roku i przygotowuję ją często, za każdym razem inaczej jeśli chodzi albo o dodatki albo sosik czy cokolwiek, jednak na szczęście zawsze smacznie :) Moją złotą zasadą jest: tylko świeże składniki. (nie licząc suszonych drożdży bo są wygodniejsze). I ZAWSZE używam ziół, dają one niesamowite wrażenia smakowe, czasem nawet pokuszę się o takie jak pieprz cayenne ale moja rodzina nie przepada za ostrymi daniami tak jak ja :)
    Mam pytanie Tomku jak jesteś w stanie przygotować pizzę w stanie gotowym do wypieku w ciągu 10 minut? Czy używasz robota kuchennego, czy po prostu masz ruchy Supermana? Dla mnie zawsze zajmuje to co najmniej pół godziny i to w szybkim tempie gdy daję ciastu mało czasu do wyrośnięcia, potem jakieś 15 minut w piekarniku- to moja „najszybsza” duża pizza zajmuje mi 45 minut do przygotowania, ale zwykle jak robię dokładnie z mnóstwem dodatków i ze starannością to około godziny łącznie z pieczeniem (nie wspominając o czasach gdy robię własny sos od podstaw).. Więc… w czym tkwi Twój sekret? :) Pozdrawiam i gratuluję bloga, będę tu zaglądał.

  2. Ha! A już miałam nadzieję, że nam zdradzisz przepis na jakieś cudowne ciasto na bazie wódeczki ;D Następnym razem ciasto na pizzę robię ziołowe!

Czego szukasz?

css.php